Bojujeme s tuky

Bojujeme s tuky

Nápad s veletrhem Bojujeme s tuky se zrodil v roce 2012 a v roce 2013 se uskutečnil nultý ročník tohoto prestižního veletrhu. Již v nultém ročníku se v rámci sympozia Obézní pacient v interdisciplinárním pohledu podařilo jeho organizátorům na jedné akci soustředit přední odborníky v obezitologii, zástupce Obezitologické společnosti České lékařské společnosti J.E. Purkyně, zástupce Společnosti pro výživu, společnosti STOB, zástupce univerzitního sektoru, ale i popularizátory hubnutí.

Sympozium Obézní pacient v interdisciplinárním pohledu bylo připraveno ve spolupráci s  Národným inštitútom zdravia a Českým vysokým učením technickým Praha, resp. s jejich Fakultou biomedicínského inženýrství, Kladno. 

Veletrh tak od počátku sází na odbornou linii. Umožňuje prezentaci předním výrobcům produktů zaměřených na zdravý životní styl, hubnutí, diety apod. Garantuje návštěvníkům vysokou úroveň i to, že na veletrhu najdou opravdu to, co při hubnutí pomáhá. Tedy žádne podvodné Akai berry nebo zelený čaj na hubnutí. Proto záštitu nad veletrhem střídavě poskytují zdravotní pojišťovny, Ministerstvo zdravotnictví, Ministerstvo ráce a sociálních věcí a další institutce. Jsme rádi, že i server soukromeordinace_cz je partnerem této významné události. A to hned od vzniku.

Více informací naleznete na webu organizátora veletrhu zde.

 

Nadváha.cz - vaše snadné hubnutí