Deník.cz

Deník.cz

denik.cz soukromeordinace_czPatří k nejčtěnějším novinám v České republice, je vydáván v regionálních a okresních mutacích. Součet počtu vydání vysoko převyšuje náklady známých celostátních deníků. V každém místním vydání Deníku jsou stránky připravené krajsky či celostátně, takže čtenáři získají kompletní přehled o domácím i mezinárodním dění. Noviny vycházejí v tištěné i online verzi. Jsou to jediné noviny, které obsahují současně zpravodajství ze světa, republiky, regionu, kraje, ale i z nejbližšího okolí bydliště. Denní čtenost Deníku je přibližně 1,3 milionů čtenářů, což představuje 25% trhu s novinovými tituly.

Server soukromeordinace_cz spolupracuje zejména s vydáními Deníku pro Prahu, Středočeský kraj a východočeský region (Pardubický a Královéhradecký kraj). Úplný počátek naší spolupráce je datován do roku 2011, kdy v Orlickém deníku (pro regiony Česká Třebová, Lanškroun a Ústí nad Orlicí) začala vycházet dietní poradna Ptejte se odborníka, na jejímž vytváření jsme se podíleli.  V rubrice šlo zejména o diety, jídelníček, návody jak hubnout, a jak zhubnout. Důležitá je nejen dieta, ale také zdravá strava. V hubnutí nejde jen o cílené diety (např. krabičková dieta apod.), ale i o fitness, cvičení břicha, cviky na zadek apod.Následující rok se poradna rozšířila i do jiných vydání (např. Chrudimský deník) a v Orlickém deníku byla zahájena Soutěž v hubnutí s Orlický deníkem (soukromeordinace_cz). V roce 2013 převzala tuto úspěšnou akci zaměřenou na ozdravění populace a nekomerční poradnu pro obézní krajská vydání Deníku v Praze, středních a východních Čechách. Do hubnutí se zapojily známé osobnosti, např. režisér Tomáš Magnusek, šéfredaktor Orlického deníku Karel Pokorný nebo zpěvačka Ilona Csáková. Odborný garant soutěže, pan doktor Leoš Středa se připojil k hubnoucím čtenářům také.

V letech 2013 a 2014 převzala tuto úspěšnou akci zaměřenou na ozdravění populace a nekomerční poradnu pro obézní krajská vydání Deníku ve východních Čechách a také v Praze a středních Čechách. Do hubnutí se zapojily známé osobnosti, např. režisér Tomáš Magnusek, šéfredaktor Orlického deníku Karel Pokorný nebo zpěvačka Ilona Csáková. Ta o svém hubnutí řekla: "Držím dietu s doktorem Leošem Středou a cvičím pilates s Magdou Komínkovou. To je ta nejefektivnější dieta. Jen musíte chtít. Dámy, jděte do toho." Odborný garant soutěže, pan doktor Leoš Středa se připojil k hubnoucím čtenářům také.

 

Nadváha.cz - vaše snadné hubnutí