Žijme zdravě ! MUDr. Leoš Středa

Trápí vás nadváha? Chcete zhubnout? Doc. MUDr. Leoš Středa, Ph.D. společně s TipRádiem pro vás připravili pravidelný pořad s názvem Žijme zdravě. Vysílá se každou středu od 16 hodin. Dozvíte se zde spoustu zajímavých rad a užitečných informací ohledně hubnutí a redukčních diet

Kliknutím na šipku uprostřed následujího obrázku si můžete poslechnout úvodní rozhovor moderátorky s MUDr. Leošem Středou. Pokud vás zajímá, jak na diety v praxi,  stačí už každou středu poslouchat Tip rádio. To můžete i prostřednictvím serveru soukromeordinace_cz online zde    Pokud si chcete připomenout, o čem byla řeč, najdete každý týden na našem serveru krátké shrnutí, přehled loňského vysíláni je tady.

Tip rádio se spojilo s odborníkem na zhubnutí. Nabízí posluchačům řešení, jak hubnout a jak zhubnout. Nebojte, není za tím komerční nabídka, jde o akci pro zdraví zdarma. Zhubněte s dalšími posluchači. Odborným garantem je Doc. MUDr. Leoš Středa, Ph.D., jehož dieta na hubnutí StředaForm, patří k nejúspěšnějším. Hlavní složkou jsou bílkoviny, vláknina a jen zdravé tuky. Jídelníček, kdy hubnete bez pocitu hladu. Nejen diety a zdravá dietní strava, dr.Středa poradí jak cvičit, např. cvičení na břicho či cviky na stehna či cvičení STOB. Jde o trvalé zhubnutí, ne o to, jak rychle hubnout a zhubnout. Součástí jsou i dietní recepty, zdravá výživa, online kuchařka. Hubnutí s dietou StředaForm je snadné. Lze si snadno připravit i domácí krabičky (krabičková dieta). Leoš Středa nápaditě zkombinoval kladné prvky jiných diet (vyvážená dieta, sportovní diety, detoxikace, Dukanova či Atkinsova dieta, dělená strava).